Меню
Специальное предложение на Bosch-tools.com.ua! Дополнительная скидка 3% при оформлении заказа через корзину.

Время работы магазина:
  • Пн-Сб - 09:00 - 19:00
  • Вс - 09:00 - 16:00
+380991012709

Гарантия

Гарантійні умови


 

  Гарантійне обслуговування та ремонт електроінструменту BOSCH, DREMEL, CST / Berger з дотриманням вимог i норм виробника на території України здійснюється тільки в сервісному центрі ТОВ «Роберт Бош ЛТД» або сервісних центрах, які авторизовані ТОВ «Роберт Бош ЛТД», далі - «сервісна служба ТОВ «Роберт Бош ЛТД».

 

Сервісна служба ТОВ «Роберт Бош ЛТД» розглядає гарантійні претензїі за наявності

Належним чином заповненого оригінального гарантійного талона, а також належним чином оформлених оригінальних документів, що підтверджують факт придбання: товарного (касового) чека, та видаткових документів

Зазначені документи повинні містити відомості про найменування продавця, найменування та ціну товару, а також дату продажу товару.

 

 Гарантійний строк обчислюється з дня продажу споживачу та становить:

 На професійний інструмент (колір корпусу - синій) i вимірювальну техніку (колір корпусу - синій) - 12 місяців. При ресстрації на сайті www.bosch-pt.com/warranty протягом 4 тижнів з моменту придбання, гарантія продовжується до 36 місяців з моменту придбання, а також поширюється на акумуляторні батареї та зарядні пристрої включно.

На акумуляторні батареї та зарядні пристрої для професійного інструменту та вимірювальної техніки, що придбані окремо від інструменту, поширюються гарантійні умови, ідентичні умовам на інструмент.

На інструмент та вимірювальну техніку для домашніх майстрів, садовий інструмент (колір корпусу - зелений) - 24 місяці. При реєстраціі на сайті www.MyBosch-tools.com  протягом 4 тижнів з моменту придбання, гарантія на інструмент продовжується до 36 місяців з моменту придбання, за винятком акумуляторних батарей та зарядних пристроїв. У разі використання інструменту в професійних цілях термін гарантії підлягає скороченню до 12 місяців з моменту придбання i не може бути подовжений.

На інструмент торгової марки DREMEL - 24 місяці. У разі використання інструменту в професійних цілях термін гарантії підлягає скороченню до 12 місяців.

CST / Berger - 24 місяці.

 

Протягом  гарантійного терміну безкоштовно   усуваються:

Пошкодження, що виникли через застосування неякісного матеріалу у виробництві інструменту;

Дефекти збірки інструменту,  допущені з вини заводу — виробника.


 Термін служби електроінструменту BOSCH, DREMEL, CST / Berger становить 7 років.

 

Гарантія не поширюється:

На механічні пошкодження (тріщини, відколи, подряпини i т.п.) та пошкодження, що викликані впливом агресивних середовищ, високої вологості, високих температур, попаданням сторонніх предметів у вентиляційні решітки електроінструменту, в насос високого тиску, а також пошкодження, які настали внаслідок неправильного зберігання (корозія металевих частин тощо). На електричні кабелі з внутрішніми та зовнішніми механічними a6o термічними ушкодженнями.

На інструменти з несправностями, що виникли внаслідок перевантаження (яке привело до виходу з ладу ротора, статора та т.п.), недотримання приписів інструкцій по експлуатації або неправильної експлуатації, застосування інструменту не за призначенням a6o внаслідок застосуванняненалежного приладдя.

На природний знос інструменту (вичерпання pecypcy, сильне зовнішнє або внутрішнє забруднення.

На частини, що схильні до природного зносу (вугільні щітки, зубчасті ремені, гумові ущільнення, сальники, клапани, підшипники, пильовики i т.д..

На змінне приладдя (патрони, цанги, шини, зірочки, фільтри i т.д.) i робоче приладдя (пилки, свердла, фрези, пильні диски, пістолети, приладдя для розпилювання, шланги i т.д.).

На інструмент, що розбирався aбo ремонтувався протягом гарантійного терміну поза межами сервісної служби Тов  Роберт Бош ЛТД.

На інструмент з видаленим, стертим a6o зміненим заводським номером.

На профілактичне обслуговування електроінструменту, наприклад, чистка, промивка, змащення i т.п.

На акумуляторні блоки, які повністю виробили pecypc.

На інструмент, котрий не імпортувався ТОВ «Роберт Бош Лтд».

 

Для всіх електроінструментів BOSCH, DREMEL, CST / Berger обов'язково регулярне технічне обслуговування. Періодичність ТО дорівнюс терміну служби комплекту вугільних щіток. Робота майстерні з проведения ТО здійснюэться згідно з чинними розцінками сервісного центру.

Виявлені під час проведения ТО несправності, які підпадають під дію гарантійних зобов'язань, усуваються безкоштовно, негарантійні дефекти усуваються за погодженням із споживачем у встановленому порядку.